Victòria clara del Mini masculí A en el darrer partit de la temporada

El Mini masculí A acaba la lliga amb victoria davant del Molinar. El nostre equip en tot el partit ha anat per davant en el marcador i ha demostrat la seva superioritat. A la primera part ja es va veure que el nostre equip volia guanyar i jugar bé i així ho va reflexar el marcador al descans 14 a 30.

A la segona part el partit va seguir el mateix ritme i això va fer que el marcador s'anés ampliant mica en mica. Destacar que tots els jugadors de l'equip varen anotar almenys dos punts.

Destacar el bon partit dels dos jugadors del mini B, Alejandro Clemente i Manuel Martínez que en moltes ocasions aquest any ens han ajudat a poder completar l'equip. En aquest partit no podria destacar cap jugador ja que tots varen aportar el seu granet i varen lluitar al màxim.

Voldria donar l'enhorabona al nostre equip pel gran esforç que han fet durant tot l'any.