El Mini A domina 4 parts però acaba perdent a Pollença (74-57)

Ens varen sobrar els dos darrers quarts a Pollença. El nostre mini va plantar més cara de l'esperada a un Pollença que ocupa la 5a posició a la classificació. El primer quart va estar molt igualat (9 a 9). En el segon quart l'equip pollencí va agafar un petit aventatge de 5 punts, però que el nostre equip va remuntar en el tercer quart.

El resultat al descans era de 31 a 34 a favor del nostre equip. En el 4t periode el nostre equip va seguir igual, i va aconseguir augmentar en un punt l'aventatge (40 - 44). En els dos darrers quarts als nostres jugadors se'ls hi varen acabar les piles i varen encaixar un parcial de 15 a 6 i de 19 a 7. Que va deixar el resultat final de 74 a 57, que no reflecteix el que realment va ser el partit.

Enhorabona i a seguir així!!!!